Відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт4 грудня 2019 р. на факультеті інформатики, математики та економіки відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Мета конкурсу – підготовка фахівців нової генерації європейського рівня, формування у них знань і умінь дослідницької діяльності, для яких установлення на професійну майстерність є пріоритетною стратегією їх життєдіяльності.

Основними завданнями конкурсу є:

виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей;

стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;

популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;

залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до творчої роботи з обдарованою молоддю.

Взяли участь:

Недава А.О. з темою «Комплексна методика оцінювання соціально-економічних програм і політики та її апробація на прикладі проекту створення індустріального парку «Мелітополь» (керівник Верховод І.С.)» – І місце;

Лазаренко Михайло Вадимович з темою «Розробка системи інтелектуальної дорожньої сигналізації» (керівник Павленко О.М.) – ІІ місце;

Марченко В. з темою «Аналіз маркетингової та збутової політики підприємництва на прикладі ТМ «Темеринда» і ТОВ «Трембіта» (керівник Петренко В.А.) – ІІІ місце;

Бовтута С.С.та Ситнік Я.Є. з темою «Оберна задача для напів обмеженої струни»; (керівник Фоменко В.Г.)

Компанієць А.А. з темою «Використання ЗD моделювання при проектуванні навчального тренажеру з доповненою реальністю»;

Ковальчук М.В. з темою «Аналіз кадрової роботи на підприємництві рекреаційної сфери на прикладі ТОВ «База Заря» (керівник Гурбик Ю.Ю).

Мочарій Д. з темою «Регіональні особливості позакультової діяльності християнських церков в соціокультурному середовищі міста» (керівник Глинська Л.Ф.).

Вітаємо студентів та їх керівників!!!

Всі роботи були мали дуже цікаві теми, підготовлені відповідно до вимог та студенти відмінно презентували свої наукові розробки.

Успіхів Вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *