Відбулося засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Запорізького регіону на базі МДПУ імені Богдана Хмельницького1 жовтня, на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулось чергове засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Запорізького регіону.

Ректор університету Анатолій Солоненко акцентував увагу на тому, що місто Мелітополь багато в чому схоже на інші українські міста: історично багатонаціональне і з успішним промисловим минулим. Ще однією важливою демографічною особливістю Мелітополя є те, що це молодіжне й зокрема студентське місто. Значний відсоток студентської молоді Мелітополя становлять представники багатьох національностей і регіонів України. Важливими чинниками, що визначають своєрідність міської атмосфери, є традиції і культивування історичної пам’яті поколінь більше ніж 100 етносів.

На засіданні доцент кафедри соціології, радник міського голови з питань інтеркультурної інтеграції м. Мелітополя Людмила Афанасьєва презентувала тему «Інтеркультурна модель як інноваційний чинник розвитку міжкультурної інтеграції міста Мелітополя». Людмила Василівна розповіла як створювався план міжкультурної інтеграції міста Мелітополь на 2015–2020 рр. До складу робочої групи увійшли і науковці Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Присутні ознайомились із заходами, що відбулися в межах Плану, а саме: міський семінар для директорів шкіл і педагогів-організаторів; всеукраїнські конференції, соціально-мистецькі акції; фестивалі і концерти, соціально-освітній хакатон тощо.

На завершення засідання відбулася жвава дискусія стосовно актуальних питань та перспектив участі інших навчальних закладів у нових проектах, реалізація яких запланована в цьому і наступному навчальних роках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *