11 лютого 2019 р. на філологічному факультеті відбулося засідання гуртка «Поезія і ми» (керівник: доцент кафедри української мови Єрмоленко С.І.). Це перше засідання в 2019 році, адже в січні студенти були на канікулах.

На засідання гуртка завітала декан філологічного факультету Коноваленко Т.В., яка виступила з вітальним словом. Жодне засідання не відбувається без участі декана, яка цінує поетичне слово та дає цінні поради початківцям.

Тема лютневого гуртка «Поезія і музика як крила душі». На засідання завітала Катерина Дудник, яка запропонувала змінити формат гуртка, а також виступила з власними поезіями. Родіон Скобліков, Олександр Кравченко, Андрій Донцов виступили з власними поезіями, які об’єднувала тема кохання. Дівчата вислухали хлопців уважно й гаряче їм аплодували. На засіданні гуртка також виступили Світлана Касаджи, Тетяна Колодіна, Юлія Булгакова, Тетяна Гуртовенко, Марина Кулішенко, Катерина Поломаш, Суховій Дарина.

За чаєм і цукерками захід виявився і цікавим, і теплим. Ми раді всім, хто приєднується до нашої громади, тому до нової зустрічі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *