Відбулося відкриття IХ Міжнародного фестивалю вокального естрадного мистецтва «Медовий край»16 травня в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося відкриття IХ Міжнародного фестивалю вокального естрадного мистецтва «Медовий край».

Мета фестивалю – популяризація кращих зразків естрадної музичної культури; виявлення та підтримка молодих талантів, розкриття їх творчої індивідуальності; обмін досвідом професійного виховання естрадних вокалістів-виконавців.

«Саме сьогодні в нашому місті традиційно розпочинається Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва. – розповіла представникам ЗМІ директор Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Олена Федорова. – Саме в травні: коли і природа розквітає, коли пісня і душа наша потребує цього вокального мистецтва, «Медовий край» гостинно відкриває свої двері для всіх учасників. Він є міжнародним тому, що приймають участь не тільки солісти і гурти з України, а й з Белорусі, Молдови, Румунії. Є у нас і традиційні учасники, з’являються кожного року і нові зірочки, які відкриває фестиваль. Зичимо нашій талановитій молоді творчої наснаги, успіхів, миру, щастя, здоров’я і, звичайно, любові.»

У фестивалі візьмуть участь учні загальноосвітніх шкіл, студенти музичних та педагогічних навчальних закладів І-IV рівня акредитації денної та заочної форми навчання (солісти, ансамблі).

Виступи багатьох виконавців з різних міст України, а також з країн зарубіжжя – Молдови і Румунії відбудуться у формі відеотрансляції.

Заслужений діяч мистецтв України, секретар Правління Спілки композиторів України, професор Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, голова журі фестивалю Сергій Мамонов після першого фестивалю з нетерпінням чекає кожного року скоріше зустрітися з новими друзями. «Ми настільки зріднилися, настільки нас ця справа об’єднала, що ми майже цілий рік живемо очікуванням цього мистецького свята. Такі конкурси дозволяють молоді відкрити себе, бо це не комерційний конкурс. Це конкурс, коли людина може почати з нуля і мати гарну перспективу тому, що ми завжди з щирим серцем надаємо там, де можливо, аванс».

Фестиваль триватиме 16-17 травня. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *