22 вересня в Навчально-науковому інституті соціально-педагогічної та мистецької освіти, на хіміко-біологічному, природничо-географічному та факультеті інформатики, математики та економіки, в студентському гуртожитку №2 відбулися вибори голови студентської ради інституту, факультету і студентського гуртожитку.

Вибори тривали з 9:00 до 15:00.

За даними студентської виборчої комісії університету – вибори відбулися.

За поданими результатами:

– на хіміко-біологічному факультеті: 71% проголосували «за», 14% – «проти», 3% – зіпсували бюлетень, 12% – не використаних бюлетенів. Вітаємо Первушина Владислава з посадою голови студентської ради факультету!

– на природничо-географічному факультеті: 51% – проголосували «за», 21% – «проти», 28% – не використаних бюлетенів. Вітаємо Жук Дар’ю із зайнятою посадою голови студентської ради факультету!

– на факультеті інформатики математики та економіки: 51% – «за», 20% – «проти», 29% – не використаних бюлетенів. Вітаємо Розумейка Назара з посадою голови студентської ради факультету!

– в Навчально-науковому інституті соціально-педагогічної та мистецької освіти: 75,5% – «за», 0,5% – «проти», 24% – не використаних бюлетенів. Вітаємо Мажуру Анастасію із зайнятою посадою голови студентської ради інституту!

– в студентському гуртожитку №2 було дві кандидатки на посаду голови студентської ради гуртожитку: Буднік Анастасія і Тарасова Вікторія. За Вікторію проголосувало 22,5% здобувачів вищої освіти, а за Анастасію – 35,5%, не підтримали жодну – 20%, не використано бюлетенів – 22%. Вітаємо Буднік Анастасію з зайнятою посадою голови студентської ради гуртожитку №2!

На другий термін на посаді голови студентської ради філологічного факультету залишається Колодіна Тетяна, на посаді голови студентської ради гуртожитку №1 – Тарасенко Вікторія.

Бажаємо усім успіхів та нових досягнень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *