30 липня 2020 року у МДПУ імені Богдана Хмельницького відбулися робочі зустрічі колективу із президентом Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Тарасом Фініковим та директором Інституту економіки Національного університету «Дніпровська політехніка» Артемом Бардась.

Тарас Фініков і Артем Бардась ознайомилися із науково-дослідною лабораторією духовно-морального виховання, лабораторією психофізіологічних досліджень, лабораторією психології здоров’я, лабораторією початкової школи, центром соціокультурного розвитку дитини, STEAM–лабораторією. Гості університету відмітили прогресивність дослідницьких методик, що використовуються у лабораторіях, динамічність впровадження нових технологій у освітній процес.
Наприкінці робочого візиту відбувся круглий стіл з науково-педагогічними працівниками університету, на якому Тарас Фініков повідомив про основні напрями сучасної освітньої політики, презентував міжнародні порівняльні дослідження університетів Європи, проінформував про реформи вищої освіти і науки у Польщі.
Бажаємо нових міжнародних спільних проектів, що озброять науково-педагогічних працівників університету кращими знахідками і здобутками представників інших країн!
Інформацію підготовлено науковим відділом по роботі зі студентами

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *