Від сесії до сесії живуть студенти весело!14 листопада, силами творчих і талановитих студентів, в конференц-залі головного корпусу відбувся святковий концерт до Дня студента.

З вітальним словом до студентів звернувся ректор університету Анатолій Солоненко. Ректор тепло і щиро привітав присутніх та вручив почесні грамоти кращім студентам МДПУ за успіхи в навчанні і спорті, активну участь у громадському житті, старанність, наполегливість в досягненні поставлених цілей.

Секретар Мелітопольської міської ради Роман Романов привітав молодь Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького зі святом та вручив найактивнішим представникам студентства Почесні грамоти виконавчого комітету. Найкращі побажання студентам та квіти колективу передав народний депутат України Сергій Мінько.

Грамоти студенти МДПУ отримали і від заступника начальника управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Тетяна Несват.

За активну громадську і культурно-масову роботу, успіхи в навчанні і науковій роботі, підтримку іміджу профспілкової організації університету та з нагоди Міжнародного дня студента голова Первинної профспілкової організації університету Тетяна Дюжикова нагородила студентів Почесними грамотами Запорізького обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, Грамотами  Первинної профспілкової  організації університету.

Не змінюючи своїх традицій, Анатолій Солоненко і Тетяна Дюжикова відзначили грошовими преміями студентів переможців щорічного університетського огляду-конкурсу «Студент року-2019», студентів-науковців, студентів-переможців Всеукраїнських і Міжнародних спортивних змагань, голів студентських профбюро факультетів, профспілкових активістів та відмінників навчання.

Родзинкою концерту стали виступи студії сучасного танцю «Feel dance», студентки магістратури Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Пачевої Вікторії, студентів університету Сухомлінової Анастасії та Розумейка Назара, хореографічного ансамблю «Цвіт папороті», (художній керівник Альона Ускова); лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів джаз-квартет «Саунд версія», (художній керівник Олександр Стотика); студентів І курсу Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти. Здивув присутніх і шалений флешмоб від ведучих свята.

Глядацька аудиторія наповнювала актову залу щирими посмішками та шаленою енергетикою.

Шановні студенти! Залишайтеся такими ж сильними і цілеспрямованими! Творіть і споглядайте! Будьте наполегливими і не втрачайте можливостей! Ми бажаємо Вам з гордістю нести звання «студента» Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, бути повними енергії і сил, стати фахівцями в своїй професії і приносити користь нашому місту та усій чарівній Україні!

Від сесії до сесії живуть студенти весело!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *