Колектив Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького глибоко сумує з приводу передчасної смерті начальника відділу кадрів університету Ямкової Галини Охримівни.

На 52-му році життя обірвалося життя хорошої, порядної та чуйної людини, фахівця своєї справи. Все життя Галини Охримівни було пов’язане з Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького. Вона розпочала роботу на посаді лаборанта кафедри психології, працювала секретарем навчального відділу, упродовж 13 років працювала помічником ректора, з лютого 2007 року очолювала відділ кадрів університету.

Професійна, комунікабельна, надзвичайно енергійна та весела, справедлива й об’єктивна – такою назавжди залишиться Галина Охримівна у спогадах колег, друзів і знайомих. Чудова дружина, турботлива мама та бабуся.

Колектив університету висловлює щирі співчуття родині та близьким Галини Охримівни. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати, а наші молитви та щирі співчуття полегшать родинне горе.

Світлий, добрий спомин про Галину Охримівну завжди житиме в серцях рідних, колег, друзів, усіх, хто її знав, любив та поважав.

Вічна пам’ять!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *