12 листопада 2018 р. в рамках проведення профорієнтаційних заходів Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького співробітниками кафедри початкової освіти доцентом Гузь В.В та кафедри психології доцентом Гузь Н.В проведено низку зустрічей з випускниками навчальних закладів у Бериславському та Каховському районах Херсонської області.

Профорієнтаційну бесіду було проведено з випускниками КВНЗ «Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф. Беньковського» Херсонської обласної ради та КЗ «Бериславський медичний колледж» Херсонської обласної ради. Майбутні випускники отримали змогу детально ознайомитись з інформацією щодо: організації науково-освітнього процесу в Мелітопольському державному педагогічному університеті; спеціальностей, за якими університет здійснює підготовку фахівців; психологічного супроводу здобувачів вищої освіти в культурно освітньому просторі ЗВО, умов проживання та дозвілля. Найактуальнішим питанням були особливості зарахування до вишу на умовах базової освіти молодшого спеціаліста. На зустрічі були присутні близько 80 студентів та представники педагогічного колективу коледжів, які подякували професорсько-викладацькому складу університету за підготовку колишніх випускників коледжу, що зараз працюють в навчальному закладі.

Інформація також була надана учням 11-х класів в  закладах середньої освіти у с.м.т. Любимівка Каховського району. Всього було охоплено понад 35 випускників шкіл. Учні отримали інформацію про умови та переваги навчання в університеті, різномаїття спеціальностей, за якими проводиться підготовка здобувачів вищої освіти за різними рівнями. Під час зустрічі, майбутнім абітурієнтам було надано інформацію щодо широкого спектра освітніх послуг Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького у вигляді проспектів та буклетів. Учнів було запрошено до навчання на підготовчих курсах та до подальшого вступу до ЗВО .

Матеріал підготував доцент Гузь В.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *