17 листопада 2022 року велика родина Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького масштабно та урочисто відзначили Міжнародний день студента.

Марафон привітань розпочався урочистим прямим ефіром на офіційному Ютуб-каналі «Студентське телебачення МДПУ».

Щирі привітання від адміністрації університету, нагородження грамотами та грошовими заохоченнями від Первинної профспілкової організації кращих з кращих та музичні подарунки наших здобувачів створили атмосферу свята у цей складний час.

Продовжилось святкування Дня студента на платформі Zoom в рамках заходу «Молодь – світовий авангард розвитку суспільства».

Цей захід зібрав талановитих та успішних здобувачів університету, представників адміністрації та професорсько-викладацький колектив МДПУ імені Богдана Хмельницького.

Зі словами привітань до усіх присутніх звернулись поважні гості та партнери університету:

  1. Сакута Марія Андріївна – начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту.
  2. Власова Наталія Федорівна – начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.
  3. Семікін Михайло Олександрович – заступник Мелітопольського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

До урочистих привітань долучились в.о. ректора МДПУ імені Богдана Хмельницького Фалько Наталя Миколаївна, куратор з виховної роботи зі студентською молоддю Муртазієв Ернест Гафарович, в.о. декана природного-географічного факультету Полякова Лариса Іванівна та екс-голова Студентської ради Сухомлінова Анастасія.

Наша держава, а зокрема наш університет, розуміє значущість молоді в суспільно-політичному житті. Студентство, а в цілому молодь, є фундаментом для сприятливого розвитку не тільки культури, науки, мистецтва, а й соціальних, політичних та економічних сфер сучасного суспільства та держави в цілому.

Пам’ятаймо, що саме студентство формує національну еліту країни!

Ви – сьогодення та майбутнє нашої держави, саме від нашого життєвого вибору та особистої свідомості залежить щасливе завтра кожного українця!