8 вересня 2021 р. студенти та викладачі спеціальностей «Соціологія», «Економіка», «Менеджмент» та «Готельно-ресторанна справа», факультету інформатики, математики та економіки Мелітопольського державного університету імені Богдана Хмельницького разом з представниками національних спільнот, ВПО, взяли участь в вебінарі з ІСС експертом паном Даніелем Де Торрес (м. Барселона, Іспанія), автором посібника «АНТИРУМОРИ. Керівництво по боротьбі з чутками».
Під час зустрічі були розглянуті особливості використання альтернативних наративів, роль відповідальності, співчуття, емпатії, солідарності, консолідації в протидії «мові ворожнечі», роль і значення вдало організованих проти-чуткових комунікаційних кампаній.
Захід організувала національний координатор ІСС, др. Ксенія Рубікондо в рамках реалізації Проєкту РЄ «Боротьба з чутками», учасником якого є Мелітопольський державний університет імені Богдана Хмельницького. Незабаром перекладений др. Ксенією Рубікондо посібник «АНТИРУМОРИ. Керівництво по боротьбі з чутками» надійде в місто. Це допоможе нашим студентам краще освоїти деякі з тем з курсів «Етносоціологія», «Соціологія комунікацій і зв’язків з громадськістю», «Комунікативний менеджмент», «Управління персоналом», «Управління змінами». Окрім того у нас була гарна можливість прокачати англійську.