18 і 20 вересня 2018 р. стали незабутніми днями для першокурсників Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

18 вересня студенти І курсу проходили квест «Таємниця п’яти факультетів» з логічними завданнями і загадками, спортивними змаганнями і творчими конкурсами. Метою квесту було познайомити студентів з факультетами, з історією їх виникнення і, звичайно ж, з розташуванням. Студенти пройшли усі станції із завзятістю, цілеспрямованістю і бажанням перемогти.

Студентський комітет від щирого серця хоче привітати хіміко-біологічний факультет із зайнятим І місцем в конкурсі стінгазет «Здоров’я найголовніше».

20 вересня в конференц-залі навчального корпусу №1 відбувся завершальний етап конкурсу «Марафон першокурсників» під назвою «Крутіше за усіх».  Між виступами голова студентської ради Передрiй Дар’я, голова міжвузівського відділу Власенко Олександра, голова природно-географічного факультету Бєлоглазова Юлія розповіли про специфіку роботи студентської ради у ВНЗ і запросили студентів у свою команду

За підсумками конкурсу «Марафон першокурсників» факультети посіли такі місця:

– ІІІ місце  – факультет інформатики, математики і економіки;

– ІІ місце – хіміко-біологічний факультет;

– І місце посів філологічний факультет.

Від щирого серця вітаємо першокурсників університету і бажаємо продуктивної роботи і гарних оцінок!

Студентська рада університету дякує профспілковому комітету і особисто Дюжиковій Т.М за постійну підтримку!

 

Залишити відповідь