13 грудня в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся інтерактивний круглий стіл «Освітній простір Мелітополя: синергія взаємодії», в якому взяли участь представники управління освіти, директори загальноосвітніх навчальних закладів та керівники структурних підрозділів університету.

Вітальні слова пролунали від ректора університету Анатолія Солоненка і начальника управління освіти Мелітопольської міської ради Ірини Щербак. Звертаючись до учасників круглого столу, Анатолій Миколайович подякував за багаторічну співпрацю і окреслив можливості університету і перспективи навчальних закладів.

Про підвищення кваліфікації працівників закладів освіти в університеті розповіла перший проректор Ірина Мальцева, адже навчання впродовж життя – одна з найважливіших компетентностей сучасної людини. З проміжними результатами проведення Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» в 2021/2022 навчальному році ознайомила завідувач підготовчого відділення Ольга Прокоф’єва. Роботу інноваційного стартапу Camtouch в освітньому процесі та його можливості презентував начальник центру ІТ-технологій та комп’ютерного дизайну Олександр Павленко. На інтелектуальній платформі TeachHub, як основі для стратегічної творчості освітян, зосередила увагу управлінців проректор із наукової роботи Людмила Москальова. З доповіддю про співробітництво закладів освіти з розробки і імплементації Комплексної програми інтеркультурної взаємодії м Мелітополь на 2021-2023 рр. виступила радник міського голови з питань інтеркультурної інтеграції міста Мелітополь Людмила Афанасьєва.

Наприкінці заходу всі учасники отримали сертифікати з підвищення професійної компетентності з питань освітнього менеджменту.