В університеті пройшли урочистості з нагоди святкування професійного свята працівників науки20 травня в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького пройшли урочистості з нагоди святкування професійного свята працівників науки. Це свято шанування людей творчої праці, діяльність яких є символом відданості науці. Протягом тижня в університеті проходили заходи до Дня науки, які органічно увійшли до університетського життя.

У своїй вітальній промові ректор університету Анатолій Солоненко зазначив, що це свято – добрий привід сказати щирі слова вдячності науковцям, викладачам, майбутнім вченим – студентам і аспірантам, за невтомну творчу працю, без якої важко уявити міцну державу з потужним виробництвом і високим рівнем духовності.

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького є визнаним лідером вітчизняної університетської науки. За цим визнанням – величезна праця, наполегливі пошуки істини і щоденна дослідницька робота колективу вчених університету. Завдяки згуртованим зусиллям науковців виконуються важливі для країни держбюджетні та господарські науково-дослідні роботи, здійснюється підготовка висококваліфікованих кадрів в аспірантурі та докторантурі, реалізується міжнародне співробітництво, забезпечується широкий спектр студентських наукових пошуків.

Учені університету не лише зберігають успадковані наукові традиції, але й розвивають і збагачують їх, адже результати цієї плідної роботи завжди актуальні й спрямовані на розвиток нашої держави та вишу.

Корифеїв науки та їх молодих талановитих учнів щирими словами вдячності вітали: ректор університету Анатолій Солоненко; начальник управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області Ірина Щербак; перший проректор Ірина Мальцева; проректор з наукової роботи Людмила Москальова; начальник відділу наукової роботи студентів Олена Федоренко.

На адресу наукової спільноти МДПУ звучали слова вітання від керівництва університету, були вручені дипломи Національної академії педагогічних наук України, сертифікати доповідача Національної академії педагогічних наук України, Подяки Міністерства освіти і науки України, грамоти Міністерства освіти і науки України, нагрудні знаки «За освітні та наукові досягнення», Подяки голови Запорізької обласної державної адміністрації, Почесні грамоти департаменту освіти і науки Запорізької державної обласної адміністрації, Почесні грамоти Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, грамоти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, свої музичні таланти дарували студенти університету.

Приєднуємось до усіх привітань працівникам наукової сфери за невтомність та справжній ентузіазм, за примноження наукових здобутків. Ваші знання і досвід, пошук нового і любов до істини є тим підґрунтям, на якому розвивається українська наука, виховується майбутнє нації, її сила і честь.

Хай творча наснага, завзятість та життєва енергія не залишають Вас. Нових Вам звершень та досягнень на науковій ниві! Миру, здоров’я всім і благополуччя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *