В університеті пройшла олімпіада з розробки мобільних додатків18-19 квітня в університеті на базі кафедри інформатики і кібернетики пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Розробка мобільних додатків».

Перший рік МДПУ визначений наказом Міністерства освіти і науки України базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ етапу цієї олімпіади.

Цього року участь взяли 50 студенти із 13 закладів вищої освіти.

На урочистому відкритті учасників привітала І-й проректор І.А. Мальцева та завідувач кафедри інформатики і кібернетики В.В. Осадчий.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Розробка мобільних додатків» відбувався у два тури (2 дні).

Під час першого туру 18 квітня відбувалася перевірка теоретичних знань із дисципліни. Учасники продемонстрували знання з теорії розробки мобільних додатків на базі Android та IOS. У другому турі 19 квітня учасники презентували свої мобільні розробки і відповідали на питання членів журі.

У рамках олімпіади також відбулася екскурсія до Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила», Мелітопольського краєзнавчого музею та дружні змагання з боулінгу у розважальному центрі «Шторм».

Переможцями олімпіади стали:

Дипломом першого ступеня нагороджено студент ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Разумний Олександр Владиславович.

Дипломами другого ступеня – студент Донецького національного університету імені Василя Стуса Яценко Владислав Віталійович і Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Шиян Ігор Олександрович.

Дипломами третього ступеня – студент Херсонського державного університету Орлов Володимир Андрійович, Бердянського державного педагогічного університету Саліонов Андрій Андрійович та Таврійського державного агротехнологічного університету Черкашин Артем Андрійович.

Нагороди та подяки студенти отримали з рук ректора університету Солоненка А.М.

Дякуємо усім студентам за участь!

Вітаємо переможців і усім бажаємо подальших успіхів!

 

Інформацію підготувала А.Чорна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *