В університеті пройшла додаткова сесія Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал»26 січня 2020 року в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького пройшла додаткова сесія Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти.

В олімпіаді взяли участь 129 учнів Запорізької області, а саме: м.Мелітополь, Мелітопольського, Веселівського, Приазовського та Якимівського районів.

Основними завданнями Олімпіади стали: виявлення та розвиток обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, заохочення їх до навчання в університеті, реалізація здібностей талановитої учнівської молоді.

Олімпіада проводилася з предметів: українська мова та література, англійська мова, німецька мова, географія, інформатика, хімія, біологія, історія України, математика.

Для проведення олімпіади було створено оргкомітет, предметно-методичні комісії та журі, залучено студентів-переможців олімпіади минулого року.

Безпосередньо у день проведення олімпіади журі визначило індивідуальний рейтинг знань кожного учасника, а предметно-методичні комісії провели консультації щодо правильності виконання завдань.

Відомості про результати роботи журі з визначеним рейтингом учасників розміщені на сайті університету.

Попереду на оргкомітет чекає робота щодо аналізу результатів роботи предметно-методичних комісій і журі, визначення переможців і нагородження. Про це ми Вас проінформуємо додатково.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *