З 5 по 7 грудня 2018 р. на кафедрі початкової освіти відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.11.2018р. №1821-л «Про проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійною програмою Початкова освіта. Іноземна мова зі спеціальності 013 Початкова освіта за другим (магістерським) рівнем вищої освіти працювала експертна комісія».

До складу комісії входили:

голова – Бірюк Л.Я. (завідувач кафедри педагогіки і психології початкової освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, доктор педагогічних наук, професор);

член комісії – Єсипенко Н.Г. (завідувач кафедри англійської мови Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор філологічних наук, професор).

Члени комісії ознайомились з матеріально-технічною базою університету та навчально-методичною базою кафедри, відвідали Центр корекційно-розвивальних технологій, в якому відбувається практико-орієнтоване навчання студентів під час вивчення дисциплін «Інклюзивна освіта» та «Корекційна педагогіка», провели комплексні контрольні роботи з дисциплін «Інновації в початковій освіті», «Сучасні технології вивчення освітньої галузі «Математика»», «Цивільний захист» та «Філософія освіти».

Бірюк Л.Я. та Єсипенко Н.Г. відвідали семінар з медіаграмотності (викладач Саєнко Ю.О.), який проводився двома мовами: українською та англійською. Вони відмітили, що це актуально, тому що в початковій школі на уроках української мови існує змістова лінія «Досліджуємо медіа».

Загалом комісія відзначила, що діяльність кафедри початкової освіти з підготовки здобувачів освітньо-професійної програми Початкова освіта. Іноземна мова зі спеціальності 013 Початкова освіта за другим (магістерським) рівнем вищої освіти відповідає державним вимогам, а тому може бути акредитована.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *