В ННІСПМО проведено семінар з міжнародною участю «Духовне бачення інклюзивного простору в освіті»27 березня на базі Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти членами проектної групи державної бюджетної теми «Розробка методології психолого-педагогічного супроводу сімей, які виховують дітей з особливими освітніми потребами» було проведено семінар з міжнародною участю «Духовне бачення інклюзивного простору в освіті». Члени групи розповіли про стан інклюзивної освіти в Україні.

Запрошеними гостями були представники громадської міжнародної організації «Friends of the Mennonite Centre in Ukraіne», які  поділилися досвідом створення інклюзивного освітнього простору Канади. Під час дискусії було виявлено спільні проблеми і запропоновано план подальшої співпраці.

Серед учасників семінару були і представники Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Мелітопольської міської ради Запорізької області, Мелітопольського інклюзивно-ресурсного центру, психолог та учитель початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 міста Мелітополя. Також, в обговоренні брали участь члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *