В нашому університеті відбулось урочисте відкриття аудиторії імені професора І.П.АносоваСвяткову стрічку на честь відкриття аудиторії ректор університету Солоненко А.М. перерізав разом із дружиною і дітьми Івана Павловича.

Церемонію відкриття відвідали викладачі та студенти університету, друзі, рідні.

«Івана Павловича з нами немає, але він все одно зміг всіх зібрати в свій день народження. Це була чудова людина: чоловік великої душі, чоловік своєї епохи, чоловік великої долі. Іван Павлович був надійним другом, хорошим учителем і, найголовніше, він був чудовим керівником. – підкреслив ректор університету Солоненко А.М. – Перебуваючи на посаді ректора, Іван Павлович активно просував МДПУ на освітньому просторі України. З його ім’ям ми пов’язуємо зміну статусу з інституту на університет, присвоєння університету імені Богдана Хмельницького, змінено рівень акредитації з ІІІ на IV.»

У своїх промовах ректор ТДАТУ імені Моторного Кюрчев В.М., депутат Запорізької обласної ради Шанін Г.І., суспільний діяч Петрова Л.О. і ще багато інших колег  висловили найкращі слова про Івана Павловича. Його мудрість, доброта та уміння вирішувати найскладніші проблеми та конфлікти, підкорювали всіх, хто працював з ним, навчався у нього чи просто знав цю людину. Його слово завжди було важливим, чи навіть, вирішальним для колег.

Своїм багаторічним досвідом викладача-науковця і керівника він довів, що в житті завжди знайдеться місце і справа для того, кого природа наділила швидким та глибоким розумом, почуттям відповідальності та жадобою до невтомної і непереборної діяльності в досягненні поставленої мети.

Присутні в аудиторії мали змоги передивитися фото і відео з архіву Аносова І.П., його нагороди і виставку наукових праць.

Аносов Іван Павлович назавжди залишиться у наших серцях і спогадах!

Залишити відповідь