В міському парку пройшов Чемпіонат України з метання клавіатур та комп’ютерних мишок, який присвячено 20-річчю ІОЦ

Сьогодні, 1 червня в Парку культури та відпочинку імені М.Горького пройшов Чемпіонат України з метання клавіатур та комп’ютерних мишок. Ініціювали проведення таких змагань інформаційно-обчислювальний центр МДПУ спільно з мережею магазинів комп’ютерної техніки «ТехностокСервис».

У Чемпіонаті, присвяченому 20-річчю інформаційно-обчислювального центру, взяли участь більше сотні людей – активних учасників змагань і глядачів-уболівальників.

Турнір проводився як індивідуально, так і в змаганнях серед команд з трьох осіб кожна. Зареєстрованих учасників було поділено на групи, які змагалися за перемогу у різних номінаціях, а саме: діти, юніори, молодь, досвід та інші. Учасникам необхідно було якнайдалі кинути мишку, клавіатуру, фудбольнути мишку, знайти деталі і зібрати комп’ютер.

Організатори забезпечили всіх учасників необхідним обладнанням, але були і такі учасники, які принесли власні клавіатури та комп’ютерні мишки.

Незважаючи на спеку, свято пройшло дуже весело.

Переможцями І Чемпіонату України з метання клавіатур та комп’ютерних мишок стали:

– серед команд:

1 місце – команда «AnyKey»;

2 місце – команда «НВК № 16»;

3 місце – команда «05 07 033»;

– метання комп’ютерних клавіатур:

1 місце – Шандаров Микита;

2 місце – Стрепков Данило;

3 місце – Гуманенко Дмитро;

– метання комп’ютерних мишок:

1 місце – Матвєєв Матвій;

2 місце – Гармаш Віталій і Сидоренко Ярослав;

3 місце – Терзієв Владислав і Тислюк Андрій;

В номінації «Діти» перемогли Шкарупа Олександр, який закинув мишку дальше всіх (17 метрів), і Авраменко Арсеній, який на 9 метрів метнув клавіатуру.

На всіх учасників чекали сюрпризи від організаторів, а на переможців – цінні та пам’ятні призи!

Відзначимо, змагання з метання було організовано вперше і, за словами Олександра Павленка, планують повторити його на наступний рік, тим самим встановити традицію цього заходу.

Залишити відповідь