В Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася урочиста Академія вручення дипломів магістрам – випускникам 2021 року. Цього річ вітали 606 магістрів.

27 січня 2022 року в Палаці культури залізничників пройшла урочиста Академія вручення дипломів магістрам. В університеті вручення дипломів – визначна подія, адже випускний – це остаточне підбиття підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці. Півтора роки навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли магістрантам вручили заповітні дипломи.

Церемонію вручення відкрив ректор університету Анатолій Солоненко. «Нехай вам щастить у світі обраної професії. Нехай збуваються всі ваші мрії і життєві плани. Несіть по життю гідно статус випускника Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Прославляйте рідну альма-матер славетними вчинками і гідними справами. Ми впевнені, що будемо вами пишатися!»

Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу в залі. На святі магістрів також привітали голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Михайло Семікін, начальнику управління освіти Мелітопольської міської ради Ірина Щербак, директор центру організаційно-методичної роботи управління культури і молоді Мелітопольської міської ради.

Творчі колективи і випускники університету дарували глядачам насолоду своїми хореографічними і вокальними номерами.

Шановні випускники! Щиро вітаємо вас з отриманням дипломів! Пам’ятайте свій рідний університет, у стінах якого ви провели кращі роки студентського життя! Не зупиняйтеся на досягнутому! Бажаємо, щоб отриманий диплом магістра став не просто документом про вищу освіту, а ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до вашої професійної мети!