22 грудня 2020 року в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького було зареєстровано договір з «Oracle Academy».

Програму очолила STEM-лабораторія при кафедрі інформатики і кібернетики. Завдяки програмі партнерства з Oracle Academy в навчальний процес кафедри планується впровадити удосконалений курс з програмування на Java, а також елементи курсів за технологіями баз даних.

«Oracle Academy» – це набір навчальних програм, матеріалів і ресурсів для навчання студентів передовим ІТ-технологіям, до яких відносяться розроблені корпорацією ORACLE технології зберігання, обробки і управління великими обсягами інформації. На теперішній час за різними курсами академії навчаються понад 6,3 млн студентів в 128 країнах світу, в тому числі безліч вузів в Україні, Казахстані та інших країнах СНД. Всього з Oracle Academy співпрацюють понад 15 тисяч освітніх установ і технологічних компаній. Програма дозволяє отримати практичний досвід і відповідні навички роботи з новітніми, затребуваними на ринку технологіями, для успішного старту кар’єри в галузі ІТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *