7 листопада 2018 р. в Мелітопольському державному педагогічному університеті відбувся День відкритих дверей, на який завітали понад 80 абітурієнтів з Веселівського, Якимівського та Михайлівського районів.

З вітальним словом до майбутніх студентів звернулися ректор університету Солоненко А.М., відповідальний секретар приймальної комісії Дубяга С.М., завідуюча підготовчого відділення Прокоф’єва О.А., начальник міжнародного відділу Аверіна К.С. Вони розповіли про основні досягнення МДПУ та перспективи, що відкриваються перед студентами навчального закладу.

Саме в цей день кожен із старшокласників мав можливість ознайомитись з актуальними професіями і продумати свій професійний шлях у дуже незвичний спосіб – захоплюючий квест. Факультети університету підготовили цікаві завдання, виконавши які діти зможуть поринути у світ усіх спеціальностей вишу, заробити бали, отримати подарунки і найголовніше – обрати професію своєї мрії!

День відкритих дверей вселяє надію, що присутні випускники загальноосвітніх навчальних закладів поповнять ряди студентства у нашому славному педагогічному закладі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *