Щоосені, після вересневого клопоту, ми з нетерпінням чекаємо затишного золотого жовтня, разом з яким приходить і професійне свято – День працівників освіти. Це свято не тільки для педагогів, але й для студентів, тому що саме в цей день з’являється можливість віддячити педагогам за їхню благородну справу. Так, 5 жовтня в конференц-залі головного корпусу відбувся святковий концерт, присвячений цій події.

Розпочалися урочистості привітаннями, з якими звернувся до своїх колег ректор університету Анатолій Миколайович Солоненко. «Шановні викладачі, я дякую вам за вашу працю і той внесок, який ви робите в нашу спільну освітянську справу, а студентам – за їхній високий рівень навчання. Зі святом, бажаю успіхів в особистому і професійному житті».

З нагоди свята ректор вишу Солоненко А.М, перший проректор Мальцева І.А., проректор з наукової роботи Москальова Л.Ю., проректор із заочної (дистанційної) форми навчання Арабаджи О.С., голова Первинної профспілкової організації університету Дюжикова Т.М. нагородили грамотами чимало викладачів і співробітників університету за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до справи навчання та виховання студентів.  

Студенти університету за доброю традицією привітали своїх викладачів із професійним святом. Колектив університету отримав у подарунок концерт, підготовлений силами своїх вихованців.

Між номерами лунали слова поздоровлень і подяки на адресу тих, хто присвятив себе благородній викладацькій справі. Безумовно, святковий концерт залишив яскраві враження в душі кожного глядача.

Шановні освітяни! Бажаємо вам усього найкращого, а головне – здоров’я і довголіття, щоб ви навчали ще не одне покоління студентів і кожен рік зустрічали своїх випускників з вашими милими усмішками на обличчях, які кожен з них запам’ятає назавжди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *