Щоосені, після вересневого клопоту, ми з нетерпінням чекаємо затишного золотого жовтня, разом з яким приходить і професійне свято – День працівників освіти. Це свято не тільки для педагогів, але й для студентів, тому що саме в цей день з’являється можливість віддячити педагогам за їхню благородну справу. Так, 2 жовтня в конференц-залі головного корпусу відбувся святковий концерт, присвячений цій події.

Розпочалися урочистості привітаннями, з якими звернувся до своїх колег ректор університету Анатолій Солоненко. «Шановні викладачі, я дякую вам за вашу працю і той внесок, який ви робите в нашу спільну освітянську справу, а студентам – за їхній високий рівень навчання. Зі святом, бажаю успіхів в особистому і професійному житті».

З нагоди свята Анатолій Миколайович нагородив викладачів відзнаками за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до справи навчання та виховання студентів:

Нагрудним знаком «Відмінник освіти»:

– завідувача кафедри початкової освіти Дубягу Світлану Миколаївну;

– доцента кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи Аверіну Катерину Сергіївну;

Подякою Міністерства освіти і науки України:

– доцента кафедри історії, археології і філософії Троїцьку Олену Михайлівну.

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено доцента кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради Стотику Олександра Вікторовича.

Вітання з нагоди професійного свята, грамоти та грошові премії отримали присутні від заступника голови профспілкового комітету університету Ернеста Муртазієва:

за активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у профспілкову роботу, організаційне зміцнення ППО та з нагоди Дня працівника освіти Почесними грамотами Запорізького обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України нагороджено:

– завідувача кафедрою інструментального виконавства та музичного мистецтва естради Білецьку Марину Валентинівну;

– старшого викладача кафедри хімії та хімічної освіти Кулик Ірину Олександрівну;

– старшого викладача кафедри педагогіки і педагогічної майстерності Бунчук Оксану Володимирівну;

– доцента кафедри методики викладання германських мов Матюху Галину Василівну;

– доцента кафедри історії та археології Ситника Олександера Миколайовича;

– старшого викладача кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи Жейнову Світлану Сергіївну;

Грамотами Первинної профспілкової організації університету нагороджено:

– професора кафедри філософії Троїцьку Олену Михайлівну;

– доцента кафедри історії та археології Шкоду Наталю Анатоліївну;

– асистента кафедри управління та адміністрування Ніколаєвич Олександру Вікторівну;

– доцента кафедри ботаніки і садово-паркового господарства Логвіну-Бик Тетяну Анатоліївну;

– старшого викладача кафедри екології, загальної біології та раціонального природокористування Копилову Тетяну Валеріївну;

– лаборанта кафедри методики викладання германських мов Лазаренко Вероніку Юріївну;

– асистента кафедри методики викладання германських мов Єпіфанцеву Ларису Анатоліївну;

– старшого викладача кафедри математики і фізики Титаренко Наталію Євгенівну;

Студенти університету за доброю традицією привітали своїх викладачів із професійним святом. Окрасою свята стали виступи лауреата Всеукраїнських та Міжнародних естрадних конкурсів та фестивалів мішаної хорової капели «Дарина Лада», керівник професор Наталя Сегеда; лауреата Всеукраїнських та Міжнародних естрадних конкурсів та фестивалів, джаз-квартет «Саунд-версія», керівник Олександр Стотика; ансамблю «Цвіт папороті», керівник Альона Ускова; Людмили Жмурової та Вадима Дьякова, Антона Макрухи; Ганни Невинної .

Низький уклін Вам, шановні освітяни, за професіоналізм, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, безхмарних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *