В МДПУ відбувся святковий концерт присвячений жіночому дню 8 БерезняМіжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі, свято, яке не обійшло уваги і жінок Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Так, 5 березня для прекрасної половини нашого університету був проведений феєричний святковий концерт, у якому взяли участь таланти художньої самодіяльності Університету і міста.

Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень від чоловіків університету. Зокрема, з вітальним словом до жінок звернувся ректор Анатолій Солоненко. «Я пишаюся тим, що в нашому університеті працюють і навчаються такі чудові жінки. Милі наші! Все найсвітліше, що є у житті – весна, радість, щастя, кохання – пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Від нас, тих, хто завжди поряд на робочому місці, прийміть щирі побажання добра, душевної рівноваги, світла, миру, надії! Горіть – бо жінка, яка горить справою, запалює енергією та ентузіазмом! Вірте – бо віра дарує крила і надихає! Знайте – завжди є ті, хто підтримає і допоможе! Пам’ятайте – Вас люблять і поважають! З днем квітів, весни і краси!» – такі щирі слова сказав Анатолій Миколайович на адресу прекрасної половини.

Жінок МДПУ з неабиякою радістю привітав заступник міського голови Ігор Скдаков. У своєму зверненні до присутніх в залі він зазначив, що жінки є джерелом влади та натхнення чоловіків..

Далі лунали привітання від студентів університету і колективів міста у вигляді пісенних композицій, танців, які сприймалися залом  «Ура!».

Особливо глядачам сподобався феєричний виступ оркестру народних інструментів «Чарівні струни» Мелітопольського вищого училища культури.

У переддень такого чудового свята порадували глядачів своїми запальними танцями студія сучасного танцю «Feel dance», «Пасадобль» у виконанні студентів Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Ропіної Ксенії та Бородіна Івана, студія сучасного танцю «Гілея- dance», керівник Н.Тесля.

Викликали море позитивних емоцій чудові співи лауреатів Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, джаз-квартет «Саунд Версія» (художній керівник Олександр Стотика), Сечіна Ілля та Моложон Каріни,  лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, студентки магістратури Пачевої Вікторії.

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою, адже присвячувалась жінці, яка, як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, осяює його своєю красою і ніжністю, запалює в серцях кохання та сповнює життя дивовижною гармонією.

Своїми чудовими виступами, своєю майстерністю й емоційністю виконання, виконавцям вдалося зачарувати усіх, тому, затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *