01 березня в залі засідань Вченої  ради відбулась зустріч відомого режисера, актора, Заслуженого артиста АР Криму Ахтема Сеітаблаєва з колективом Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Присутні мали змогу насолодитися талантом, творчістю та енергією Ахтема Шевкетовича, ознайомитися з цікавими сторінками його біографії і дізнатися більше про його невтомну роботу.

Ахтем Сеітаблаєв під час зустрічі презентував свої фільми «Хайтарма», що розповідає про трагічну дату в історії кримсько-татарського народу – 18 травня 1944 року – сталінську депортацію кримських татар, «Чужа молитва», що розповідає реальну історію молодої кримськотатарської дівчини, яка під час окупації фашистами Бахчисарая врятувала життя 88 єврейських дітей, а також «Кіборги» – про історію захисту Донецького аеропорту.

Протягом години викладачі і студенти ставили різноманітні питання.

Після зустрічі Ахтем Шевкетович залишив запис про свої враження і побажання у книзі почесних гостей університету. бажаючі мали змогу отримати автографи та створити селфі зі своїм кумиром.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *