14 лютого в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбулись дебати кандидатів на пост голови студентської ради вишу, в яких взяли участь студентка філологічного факультету Дуднік Катерина, студентка хіміко-біологічного факультету Саржан Анастасія і студентка природничо-географічного факультету Бєлоглазова Юлія.

На початку дебатів до присутніх звернувся куратор з організаційно-виховної роботи зі студентською молоддю Муртазієв Е.Г., який привітав присутніх студентів зі святом всіх закоханих – Днем Святого Валентина. Ернест Гафарович побажав молоді любити і бути коханими. Він також звернувся до студентства університету із побажанням зробити виважене рішення і обрати гідного кандидата, адже студентська рада – це орган студентського самоврядування, який забезпечує захист прав та інтересів студентів та їх участь в управлінні навчальним закладом.

Під час зустрічі кандидати на пост голови студентської ради МДПУ за регламентом відповіли на усі запитання студентів, один до одного та модератора зустрічі Дар’ї Передрій, які стосувались: бачення кандидатами майбутнього розвитку, методів роботи з адміністрацією вишу та оцінки її роботи, векторів майбутньої роботи в студентській раді, способів, шляхів і методів роботи в управлінні студентським самоврядуванням, мотивів очолення студентської ради, відмінностей від опонента, критеріїв ефективності роботи студради.

Слід відзначити, що передвиборчі програми кандидатів на пост голови студентської ради МДПУ викликали багато запитань з боку студентів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *