В МДПУ підписали договір про надання платних освітніх послуг психологічного характеру12 грудня відбулося урочисте підписання договору про надання платних освітніх послуг психологічного характеру між Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького (кафедра психології, лабораторія психофізіологічних досліджень) і Гірсівською сільською радою (відділ з гуманітарних питань).

Лабораторія була відкрита у червні 2019 року з метою створення умов для проведення науково-методичних, експериментальних досліджень з актуальних і пріоритетних проблем психології та психофізіології, діагностики психічних, особистісних, психофізіологічних показників та поведінкових реакцій учасників освітнього процесу Університету, а також інших осіб різних вікових груп. Сучасний комплекс для тестування, що наявний в Лабораторії має безліч можливостей й переваг:

– Понад 600 психологічних і психофізіологічних тестів

– Індивідуальна конфігурація для спрямованості дослідження

– Найповніша база актуалізованих норм

– Максимальна об’єктивність і точність результатів

– Групове бланкове та мережеве тестування

– Високий ступінь захисту персональних даних.

Лабораторія вже співпрацює з практичними психологами м. Мелітополя та Мелітопольського, Якимівського, Михайлівського, Приазовського, Василівського районів, «Інклюзивно-ресурсним центром» (м. Мелітополь).

Ректор університету Анатолій Солоненко перший привітав гостей. «МДПУ на сьогодні має досить значну потужну базу у вигляді лабораторій різного спрямування і готовий надавати платні наукові послуги.» Анатолій Миколайович побажав всім успіху, адже саме сьогодні і для вишу, і для лабораторії психофізіологічних досліджень відкриваються нові можливості співпраці.

Директор Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Олена Федорова акцентувала увагу на тому, що університет показує всі свої можливості, але присутнім треба замислитися і вкластися в майбутнє покоління. Лабораторії, які діють на базі ННІСПМО, готові допомогти і діткам, і сім’ям, в яких є певні проблеми, вчителям. «Ми дуже вдячні, що Ви перші знайшли можливість і бажання звернутися до науковців. Сподіваємося на плідну і результативну співпрацю.»

Договір підписали ректор університету Анатолій Солоненко і голова Гірсівської сільської ради Наталя Попова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *