У Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького завершено роботу за проектом «Обладнання багатофункціонального центру інтерактивної віртуальної академічної мобільності», який університет реалізував спільно із Міністерством закордонних справ Республіки Болгарія за програмою «Болгарська допомога для розвитку».

Попри складності у зв’язку із пандемією COVID-19, на другому етапі реалізація проекту відбувалася так само успішно. Другий транш гранту «Болгарської допомоги для розвитку» було витрачено на закупівлю решти технічного обладнання (велика інтерактивна дошка з антибликовим покриттям та «розумним лотком», акустична техніка із двома колонками та двома мікрофонами, вебкамера). Разом із придбаними раніше ноутбуком та короткофокусним проектором це обладнання склало комплекс для віртуальної комунікації. Окрім того, було придбано рухливу магнітну дошку-трансформер, що надає можливість лектору використовувати як кольорові маркери, так і традиційну крейду. Паралельно були здійснені заходи із візуалізації проекту (виготовлено інформаційні таблички, буклети, плакат, рекламний ролик).

Немаловажним фактором у нинішніх карантинних умовах є розміри приміщення для Центру, яке обрано дуже вдало. Це простора актова зала на 100 місць, у якій є усі необхідні можливості для дотримання повноцінного соціального дистанціонування.

Попереду – офіційне відкриття Багатофункціонального центру інтерактивної віртуальної академічної мобільності, який вже зараз готовий до здійснення своєї благородної місії – забезпечувати масову комунікацію студентів, науковців та жителів міста із колегами за кордоном, як для покращення навчального процесу, так і подальшої інтеграції університета та громадськості регіону у європейський культурно-освітньо-науковий простір.

Сергій Пачев, координатор проекту

 

Команда проекту висловлює щиру подяку за підтримку

Надзвичайному та Повноважному Послу Республіки Болгарія в Україні Костадіну Коджабашеву.

Проект “Обладнання багатофункціонального центру інтерактивної віртуальної академічної мобільності” фінансований коштом “Болгарської допомоги для розвитку”.

The project “Equipment of a multifunctional center for interactive virtual academic mobility” is funded with the Bulgarian  Development Aid

Залишити відповідь