20 лютого в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулися урочисті збори, присвячені вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні «Уклонімось низько до землі тим. хто в серці буде вічно жиги…».

Захід відвідали викладачі і студенти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Під час зборів разом із поважними гостями з промовою виступили доцент кафедри історії МДПУ Віктор Васильович Гудзь, студенти ІІ-го курсу природничо-географічного факультету спеціальності «Історія» Волобуєв Микита та Уханова Інна.

Це був надзвичайно важкий іспит для України. Українці об’єдналися, щоб боротися за краще життя своїх дітей, друзів. батьків. Але ми вистояли і продемонстрували усьому світові свою європейськість та неймовірне прагнення до свободи. Того дня загинула найбільша кількість людей. Іх назвали «Небесною сотнею». Присутні переглянути відео-фрагменти «Хроніка подій «Революція Гідності»», «Про розстріл майдану 20.02.2014 року».

По завершенню заходу на вічну пам’ять про загиблих Героїв України, які захищали незалежність нашої держави до пам’ятного монументу на честь загиблого екіпажу ІЛ-76 були покладені квіти!

Сьогодні найголовніше наше завдання – пам’ятати своїх героїв та їхній подвиг, залишатись відданими цінностям та ідеалам Майдану. Адже Небесна Сотня довела усьому світові,  що Україна – це територія Гідності й Свободи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *