19-20 вересня 2020 року в м. Бердянськ в рамках проєкту «ВелоМіста 2.0», який реалізовується Громадською організацією «Спільно HUB» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), відбулось навчання ініціативної групи з м. Мелітополь – велосипедних амбасадорів та амбасадорок.

Проект «ВелоМіста 2.0» направлений поглибити знання, вміння та навички щодо розвитку велосипеду як транспорту у цільових містах Запорізької та Херсонської областей. На першому етапі проект був націлений на знайомство з поняттям «велосипедна інфраструктура» та «велосипед як транспорт». Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ та Херсон стали надійними партнерами громадської організації «Спільно HUB», де продовжується розвиток велосипедної інфраструктури.

У дводенному навчанні прийняли участь старший викладач кафедри математики та фізики Яковенко А. С. та студентка І курсу магістратури факультету інформатики, математики та економіки Молодчик Ольга, де набули навичок та знань щодо методик роботи в групах, проєктної діяльності та адвокації розвитку велосипедної інфраструктури міста, а також просування велосипеду як транспорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *