ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА СПІВРОБІТНИКИ УНІВЕРСИТЕТУ!

Повідомляємо вам, що МДПУ імені Богдана Хмельницького працював та продовжує працювати на підконтрольній Україні території, зараз перебуває у статусі тимчасово переміщеного закладу вищої освіти у місті Запоріжжі (на базі Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії, наказ МОН України № 431 від 12.05.2022 р.).

На сьогодні згідно з наказом по університету “Про організацію навчального процесу в університеті” від 09.05.2022 р. навчальний процес, заліково-екзаменаційна сесія, підсумкова атестація здійснюються виключно у дистанційному (синхронному та асинхронному) режимі відповідно до затвердженого графіку освітнього процесу та розкладу занять, сесії й атестації на платформі Центру освітніх дистанційних технологій МДПУ імені Богдана Хмельницького.

Керівництво університету звертається до тих викладачів та співробітників, які під тиском озброєних людей написали заяви про звільнення із псевдо-університету, в якому вони ніколи власне і не працювали, що вони продовжують бути співробітниками МДПУ імені Богдана Хмельницького.

З тими викладачами, які написали заяви про прийняття на роботу до псевдоуніверситету, буде припинено дію їхніх трудових договорів (згідно із Законом України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану” від 15.03.2022 р. № 2136-ІХ).

Зазначаємо, що більшість викладацького складу залишилися вірними своєму рідному МДПУ імені Богдана Хмельницького, який тимчасово переміщений до міста Запоріжжя.

Інформація для абітурієнтів!

📌Під час вступної кампанії приймальна комісія МДПУ імені Богдана Хмельницького працює у місті Запоріжжі. Отримати більш детальну інформацію можна за телефоном приймальної комісії:
📲+380962161372

УВАГА! У місті Мелітополі до його повного звільнення від окупантів приймальна комісія працювати не буде!