Сьогодні в тренді робота над підвищенням якості освіти із залученням учителів-практиків. На цих теренах 10 грудня 2020 року успішно перетнулися інтереси кафедри української мови (завідувачка Зоя Митяй) та ЗОШ № 22 (директор Олексій Яценко).

Відтак перегорнуто чергову сторінку семінару-практикуму «Інноваційні стратегії формування компетентнісного підходу до навчання фонетики».

Викладачі та студенти охоче обговорили низку стратегій,  розроблених Тетяною Юрченко, канд. філ.н., учителькою вищої категорії ЗОШ №22, якими вона щедро поділилася з присутніми. Ураховуючи сучасні тенденції розвитку вищої освіти в Україні, – наголосила вона, – ми вбачаємо головне покликання вчителя ХХІ століття не лише у викладанні предмета, а й у творчому розвитку особистості у співпраці з дитиною та її батьками, ураховуючи вплив середовища.

Якщо ви переконані, що тільки інноваційна за своєю суттю освіта може виховати компетентнісного педагога, який живе за сучасними вимогами суспільства,  якщо вам конче потрібні ефективність і продуктивність у спілкуванні, приєднуйтеся до нас!

Наступний семінар-практикум не за горами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *