Установча конференція з навчальної практики з основ природознавства «Дошкільник пізнає світ природи!»

Згідно графіку 22 травня 2020 року доцентом кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи Федоровою О.В. було проведено установчу конференцію для проходження навчальної практики з основ природознавства здобувачами вищої освіти ІІ курсу 118-с групи ННІСПМО рівня вищої освіти перший (бакалаврський), спеціальності 012 Дошкільної освіти ОП «Початкова освіта», «Логопедія».

Навчальна практика з основ природознавства відбудеться протягом тижня (з 25.05.2020 по 29.05.2020 рр.).

Мета навчальної практики: закріплення на практиці теоретичних знань, отриманих у процесі вивчення дисциплін професійно-практичної підготовки; поглиблення знань здобувача вищої освіти-практиканта з основ природознавства; підвищити інтерес до вивчення природи рідного краю; удосконалення професійної підготовки здобувачів вищої освіти та розвиток професійно значущих якостей майбутнього вихователя закладу дошкільної освіти.

Навчальна практика проводиться згідно Положення про практичну підготовку здобувачів вищої освіти у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького.

Здобувачі вищої освіти ознайомлені з організацією і проведенням практик за допомогою дистанційних технологій з використанням ресурсів сайту Центру освітніх дистанційних технологій; з програмою практики, критеріями її оцінювання і формами звітності. У добу докорінних перетворень з причин карантину нами розроблено програму практики так, щоб студенту було цікаво виконувати завдання, які сприятимуть успішному вирішенню проблем, задач з формування екологічної культури дітей дошкільного віку на основі гармонійного пізнання світу природи

Після закінчення терміну практики здобувачі вищої освіти звітують про виконання програми та індивідуальних завдань.

Звіт з навчальної практики приймається і оцінюється керівником практики і захищається на звітній конференції.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *