Усмішки та святкові мантії: випускникам хіміко-біологічного факультету вручили дипломиСвяткові мантії, усмішки та щирі вітання із закінченням навчання – випускникам хіміко-біологічного факультету вручили дипломи про здобуття освітнього ступеня магістра.

Урочисте вручення дипломів відбулося 17 січня в аудиторії головного корпусу №28.

Аби привітати студентів зі здобуттям таких омріяних дипломів, прийшли викладачі факультету, молодші колеги-студенти та батьки.

У вітальному слові декан хіміко-біологічного факультету Віталій Хромишев звернувся до випускників вже як до колег, адже «студентів тут сьогодні немає».

– Отримані сьогодні дипломи – ваш квиток у самостійне та незалежне майбутнє. Я переконаний, що роботодавець, який сьогодні вас чекає, знає нашого випускника як фахівця, який готовий працювати в наших складних економічних реаліях, і ми цим горді, – зазначив Віталій Олександрович та побажав випускникам успіху.

Багато теплих слів і побажань присутнім було висловлено заступницею декана Ольгою Юсуповою, завідувачкою кафедри анатомії і фізіології людини та тварин Тетяною Станішевською, завідувачем кафедри органічної і біологічної хімії Олександром Максимовим, завідувачем кафедри ботаніки і садово-паркового господарства Сергієм Подорожним.

Опісля привітальних слів відбулося вручення відзнак і довгоочікуваних дипломів, а випускники не втомлювалися отримувати привітання від своїх найближчих та друзів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *