День Конституції України вважається одним з почесних державних свят.

Напередодні цього свята в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся мітинг на площі перед головним корпусом.

З привітальним словом до всіх присутніх звернулася перший проректор університету Ірина Мальцева:

– 28 червня виповнюється двадцять п’ять  років відтоді, як наша країна отримала важливий, основоположний для новітньої держави документ – Конституцію. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Всі ми усвідомлюємо, що наш добробут, щасливе майбутнє наших дітей, право на свободу, світогляд та ідеологічна багатоманітність суспільного життя, гарантовані Конституцією, залежать від кожного з нас. Бажаю Вам впевненості, успіхів, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція.

Святковим настроєм з глядачами поділилися студентка філологічного факультету Вікторія Множинська, студентка Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Ніколь Грицаєнко, хореографічний ансамбль «Цвіт папороті» (керівник Ускова А.Л.).

Нехай це свято додасть усім наснаги для творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини!