Сьогодні відбулося урочисте вручення сертифікатів за двома освітніми сертифікаційними програмами: «Українська література: сучасні тренди в освітньому просторі», «Світова (зарубіжна) література». Сертифікати та подарунки було вручено першим проректором МДПУ імені Богдана Хмельницького І.А. Мальцевою.

Приємно, що на сертифікаційні програми «Українська література: сучасні тренди в освітньому просторі», «Світова (зарубіжна) література» відгукнулися вчителі загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназії не лише м. Мелітополь, Мелітопольського району, Запорізької області, а й вчителі Херсонської області. Під час навчання слухачі оволоділи сучасними технологіями організації навчального процесу з української літератури й оцінки досягнень учнів на різних етапах літературної освіти; поглибили знання про способи використання аудіовізуальної і друкованої інформації; удосконалили знання новітніх підходів до прочитання й осмислення класики вітчизняної літератури; закріпили знання з основ аудіовізуальної грамотності, вміння й навички критичного аналізу медіатекстів різних форм, ознайомлення з інноваційними технологіями, які доцільно використовувати вчителю-словеснику.

Слухачі програми отримали позитивні враження від спілкування з її розробниками (Шарова Т.М., Землянська А.В., Шаров С.В.) та висловили побажання щодо подальшої співпраці в освітньому просторі.

Бажаємо слухачам освітніх сертифікаційних програм подальших успіхів на педагогічній ниві!

Інформацію підготували викладачі кафедри української і зарубіжної літератури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *