13 лютого відбулося вручення дипломів випускникам магістратури хіміко-біологічного факультету.

Радість урочистої події з випускниками розділили батьки, родичі, друзі та викладачі факультету.

Студентів-випускників з їх урочистою подією в житті привітав декан факультету Хромишев В.О. та побажав стати успішними людьми, цікавого та насиченого життя, мудрих і далекоглядних рішень, високих професійних досягнень. «Нехай ті документи, які ви отримаєте сьогодні на випуску, будуть тими зірками-дороговказами, які вестимуть вас по життю!»

З поміж 53 цьогорічних випускників магістратури за 6 спеціальностями, 12 осіб отримали дипломи з відзнакою.

Кожен випускник, під гучні аплодисменти всіх присутніх у залі отримав «путівку» у життя і найщиріші побажання.

Зокрема з привітальними словами до присутніх звернулися в.о.завідувача кафедри анатомії і фізіології людини та тварин Станішевська Т.І., завідувач кафедри неорганічної хімії та хімічної освіти Максимов О.С., завідувач кафедри екологічної безпеки та раціонального природокористування Воровка В.П., завідувач кафедри ботаніки і садово-паркового господарства Подорожній С.М., заступник декана факультету Юсупова О.В.

Дорогі Випускники! Ми випустили Вас у велике життя з вірою та надією в краще, адже всі ці роки наш дружний професорсько-викладацький колектив плекав у Вас паростки професіоналізму, добра та любові, виховував сильну духом людину!

Щиро бажаємо Вам не втрачати амбіцій, наполегливості, студентської легкості, енергії і з кожним днем лише примножувати її, не втрачати віру в себе і в свої можливості! З впевненістю ми відкриваємо для Вас двері в майбутнє і бажаємо досягти всіх поставлених цілей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *