23 серпня 2022 року в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася урочиста зустріч з нагоди Дня незалежності України і Дня Державного Прапора. З теплими словами привітав колектив з цими святами заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайло Семікін.

У своїй вітальній промові в.о. ректора університету Наталя Фалько зазначила, що де б ми не були, почуття «єдиної родини» консолідує нас навколо нашої давньої історії та традицій, мови та культури, усього того, що робить нас українським народом. З особливою вдячністю ми пам’ятаємо тих, хто упродовж віків своєю героїчною боротьбою та самовідданою працею наближав нашу Незалежність. А сьогодні ми сердечно дякуємо тим, хто боронить нашу землю від лютого ворога, хто підтримує тих, хто потребує допомоги і своїми справами наближає перемогу.

Також з вітальним словом до університетської спільноти звернулися в.о. першого проректора Олександр Павленко, проректор із заочної форми навчання Олена Арабаджи, а професор кафедри історії та археології Віктор Гудзь зробив історичний екскурс до витоків набуття жовно-бракитним прапором статусу Державного прапора Украхни.

Голова ГО «МДПУ ЗАРАЗ І ЗАВЖДИ» Андрій ПРОЦЕНКО привітав усіх зі святом та запропонував долучитися до збору коштів на потреби ЗСУ.

Анастасія Сухомлинова повідомила, про участь нашого університету до одного з направлень благодійного форду Сергія Притули, зокрема долучилися до придбання 10 потужних пікапів, які уже відправлено на передову.

З Днем Державного Прапора України та з Днем незалежності України, дорога родино Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького!