Урочиста церемонія вручення дипломів випускникам 2019 року27 червня в Мелітопольському державному педагогічному університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам 2019 року.

В університеті вручення дипломів – визначна подія, адже випускний – це остаточне підбиття підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці. Навчання у виші пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли 749 бакалаврам і 111 магістрам вручили заповітні дипломи.

Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, професор А.М. Солоненко, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті. «У цей радісний день сердечно вітаю Вас з успішним закінченням рідного для нас університету. Хай доля щедро дарує Вам плідну працю, творче натхнення й невичерпну енергію для здійснення задуманого й омріяного. Хай впевненість у собі стане запорукою Вашого успіху. Щирі слова привітання пролунали і від гостей свята.

Кращі студенти факультетів отримали з рук ректора дипломи.

Що ж, хай щастить! І пам’ятайте, двері рідного МДПУ для Вас завжди відкриті!

Вітаємо учасників урочистостей, бажаємо випускникам творчої наснаги і подальшого розширення горизонтів наукової та професійної діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *