МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників з 10 квітня по 10 травня 2019 р.

МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників з 20 березня по 19 квітня 2019 р.

Порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів) у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького (№225).

Зміни та доповнення до Порядку  проведення конкурсного відбору при заміщенні посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів) у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького (№289).

 

Перелік
документів, що надаються секретарю  конкурсної комісії університету претендентами конкурсного відбору при заміщенні посад науково-педагогічних працівників, які переобираються на наступний термін роботи.

1. Заява на ім’я ректора (додаток 3*).
2. Список наукових та науково-методичних праць за останні п’ять років (додаток 4*).
3. Звіт претендента за попередній строк роботи (додаток 1*).
4. Ксерокопія документів про підвищення кваліфікації або стажування.
5. Перспективний план роботи на новий строк (додаток 5*).
6. Витяги з протоколу засідання кафедри з висновками кафедри та аналізом проведення відкритих занять (додаток 6*).

* Із Порядку проведення конкурсного відбору (№225, 289)