Університет приєднався до Всеукраїнської мережі з визнанням іноземних освітніх кваліфікацій (UaReNet)2 березня 2020 р. у м. Києві відбулася установча конференція з нагоди заснування Міністерством освіти і науки України і Національним інформаційним центром академічної мобільності ENIC Ukraine Всеукраїнської мережі з визнанням іноземних освітніх кваліфікацій (UaReNet) шляхом підписання Меморандуму про створення та розвиток мережі, на яку були запрошені представники українських ЗВО, що увійшли до її складу.

На конференції Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького представляла начальник відділу міжнародних зв’язків університету доцент Аверіна К.С.

У заході взяли участь представники керівного складу Міністерства освіти і науки України та ENIC Ukraine, почесні гості від Єврокомісії, EACEA, EQAR, ESU, профільних Міністерств країн ЄПВО, хедлайнерів міжнародної мережі національних інформаційних центрів академічної мобільності ENIC-NARIC.

Програмою конференції було передбачено приєднання ЗВО-учасників до новоствореної мережі шляхом спільного підписання Протоколу про приєднання і отримання Сертифікату учасника.

Участь у мережі допоможе університету вдосконалити діючу практику процедури визнання іноземних кваліфікацій відповідно до чинного українського та міжнародного законодавства та взірцевих практик, бути на вістрі новітніх світових подій та напрацювань у галузі визнання, вдосконалюватись і розвиватись шляхом участі у заходах і проектах мережі за підтримки та у щільній співпраці з Міністерством освіти і науки України, ENIC Ukraine та міжнародним співтовариством визнавачів задля утвердження в Україні культури прозорого та доброчесного визнання іноземних кваліфікацій.

Університет приєднався до Всеукраїнської мережі з визнанням іноземних освітніх кваліфікацій (UaReNet)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *