Університет гостинно відкрив двері для учнів ОНЗ «Азимут»Сьогодні в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького провели День відкритих дверей. Такий захід проводиться з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів із життям університету, напрямами підготовки та спеціальностями навчального закладу. До університету завітали старшокласники опорного навчального закладу Приазовської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Азимут».

Участь у заході взяли ректор університету Анатолій Солоненко, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Марина Мартиненко, методист підготовчого відділу Юлія Бабіч.

За словами ректора Анатолія Миколайовича, в університеті є все необхідне для студентів. «Тут ви можете отримати все, що хочете від студентського життя: і якісне навчання, і професійне викладання, і індивідуальний підхід, і стилізовані навчальні аудиторії, і сучасну бібліотеку. Крім цього, ви зможете відвідати різні святкові заходи та поспілкуватися із відомими людьми, які часто відвідують наш університет», – зазначив ректор.

Підкреслимо, що МДПУ імені Богдана Хмельницького часто проводить Дні відкритих дверей, щоб якомога більше майбутніх абітурієнтів мали можливість познайомитися із університетом. Тому, уважно слідкуйте за анонсами та ласкаво просимо в гості!

Будемо знайомитися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *