Україно-польський проект «Студ-Бумеранг» – креативна платформа для міжкультурного діалогу студентської молоді

Налагодження міжкультурної комунікації для обміну кращими вітчизняними та європейськими  практиками є одним із пріоритетних напрямів сучасної вищої освіти. Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького став ініціатором створення та реалізації проекту «Студ-Бумеранг» – креативна платформа для міжкультурного діалогу студентської молоді в рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща. Керівником проекту виступила к.пед.наук, доцент Аверіна К.С.

Мета проекту – підтримка студентських ініціатив створення комунікативної платформи, як дієвого механізму формування громадянської активності, толерантності та інтеркультурної компетенції молоді. 

Так, з 27.09.2019 року по 07.10.2019 року студенти разом з викладачами Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького завітали до  університету Humanitas (м. Сосновець, Республіка Польща), де познайомилися з особливостями організації освітнього процесу, прослухали курс лекцій з питань міжкультурної комунікації, польської культури, обмінялися сучасними практиками функціонування креативного студентського простору. Програма перебування також включала в себе й цікаві екскурсії, які дозволили долучитись до польської історії та культури. Завершився проект підписанням Меморандуму про створення спільної комунікативної платформи для студентської молоді та визначенням пріоритетних напрямів подальшої співпраці двох вищів. По завершенню проекту учасники отримали сертифікати.

Результати проекту будуть розповсюджені на регіональній студентській конференції, яка буде проходити в стінах МДПУ.  Колектив та студентство МДПУ імені Богдана Хмельницького висловлюють вдячність Міністерству культури, молоді та спорту України за надану можливість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *