Україна 51-а в світі за швидкістю фіксованого інтернетуУкраїна займає 51-е місце в світі за показниками швидкості фіксованого широкосмугового інтернету (середня швидкість завантаження в Україні становить 45.28 Мбіт/сек). Такі квітневі дані проекту Speedtest Global Index, який щомісяця проводить заміри швидкості мобільного та фіксованого широкосмугового інтернету в різних куточках планети.

За підсумками квітневого звіту слідом за Україною на 52-му місці розташувалася Білорусь зі швидкістю 43.53 Мбіт/сек. На два рядки вище нашої країни (49 місце в глобальному рейтингу) знаходиться Молдова з показником в 48 Мбіт/сек.

На першому місці в світі за швидкістю передачі даних у фіксованих лініях широкосмугового інтернету знаходиться Сінгапур (197.50 Мбіт/сек), за яким слідують Гонконг (172.67 Мбіт/сек) і Південна Корея (144.76 Мбіт/сек), говориться в прес-релізі проекту.

У свою чергу, Норвегія виявилася на першому місці за показниками швидкості мобільного інтернету (65.41 Мбіт/сек). Далі в рейтингу розташувалися Канада (64.42 Мбіт/сек) і Південна Корея (63.81 Мбіт/сек).

Україна, де середня швидкість мобільного інтернету дорівнює 18.65 Мбіт/сек, знаходиться на 91 місці в світі за цим показником.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *