Вчора, 10 лютого 2019 року на базі Січового колегіуму у м. Запоріжжя відбувся обласний етап учнівської олімпіади з географії. З усіх куточків області сюди з’їхалися учні загальноосвітніх навчальних закладів – знавці географії, переможці районного та міського турів.

Традиційно методист з географії Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти М.М.Стрижак підготував теоретичні, практичні і тестові завдання. Після тригодинного написання та шифрування робіт до роботи підключилися члени журі – вчителі географії м.Запоріжжя та м.Мелітополя. Наших вчителів у складі журі представляли провідні географи М.С.Полонська (ЗОШ №4), М.С.Овсянникова (ЗОШ №11) та В.М.Клименко (ліцей №5). Голова журі – завідувач кафедри екологічної безпеки та раціонального природокористування Університету, д. геогр. н., В.П.Воровка.

Мелітопольські школи представляли дев’ять учасників. За результатами олімпіади п’ятеро мелітопольських школярів та ліцеїстів посіли призові місця: одне перше, два других та два третіх. Це гарний результат.

Вітаємо учасників і переможців олімпіади та їх керівників з участю та перемогою. Бажаємо успіхів у подальшому здобутті географічних знань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *