Учні загальноосвітніх шкіл взяли участь у VІ регіональній науково-практичній конференції учнівської молоді «Людина і світ»12 лютого 2020 р. в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького пройшла VІ регіональна науково-практична конференція учнівської молоді «Людина і світ».

Метою конференції є стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, виявлення та розвиток обдарованих учнів, створення умов для реалізації здібностей талановитих та обдарованих учнів.

Сьогодні в роботі науково-практичної конференції взяли участь 47 учнів із загальноосвітніх навчальних закладів м. Мелітополя: №4, 6, 9, 10, 15, 16, 19, 23, Волчанської зош Мелітопольського району, КЗ «Мелітопольського ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступеня» ЗОР, Мелітопольського центру позашкільної освіти.

Перший проректор, професор Мальцева І.А. привітала всіх учасників від імені ректора університету Солоненка А.М і всього науково-педагогічного колективу. Ірина Андріївна підкреслила, що з кожним роком наукові роботи стають все актуальнішими, цікавішими та практично значущими. Вона побажала молодим науковцям натхнення і гідно представити свої доповіді.

Зі вступним словом до учасників звернулися заступник декана з науково-дослідної роботи та міжнародного співробітництва факультету інформатики, математики та економіки Глебова Н.І. і куратор з організаційно виховної роботи зі студентською молоддю Муртазієв Е.Г., які побажали присутнім творчого мислення, не зупинятися на досягнутому і впевнено йти до поставленої мети.

Конференція працювала в форматі секційних засідань, на яких презентували свої виступи творчі, неформатні та дуже талановиті учні за такими тематичними напрямками:

– «Толерантність та міжкультурний діалог», керівник секції – Афанасьєва Людмила Василівна, завідувачка кафедри соціології, кандидат філософських наук;

– «Проблеми дозвілля молоді. Молодіжні субкультури», керівник секції – Глебова Наталя Іванівна – доцент кафедри соціології, доктор соціологічних наук;

– «Релігія та суспільство. Психологія молодіжних конфліктів», керівник секції – Глинська Людмила Федорівна, доцент кафедри соціології, кандидат філософських наук;

– «Людина в глобальному світі. Людина і природа», керівник секції – Букрєєва Ірина Вікторівна, доцент кафедри соціології, кандидат філософських наук.

Під час знайомства з університетом учасники конференції мали можливість ближче ознайомитися з аудиторним фондом, відвідати анатомічний, ботанічний і зоологічний музеї університету.

Дякуємо всім учасникам конференції!

Залишити відповідь