Учні взяли участь в лекції-диспут «Геологічна історія розвитку органічного світу Землі»03 березня 2020 року кафедра фізичної географії і геології гостинно зустрічала одинадцятикласників Мелітопольської спеціалізованої СШ №25.

Здобувачам середньої освіти була проведена екскурсія в геолого-палеонтологічному музеї. Змістовна лекція-диспут «Геологічна історія розвитку органічного світу Землі» дуже жваво була сприйнята випускниками. Діти цікавились окремими віхами в історії планети Земля, розвитку органічного світу та його окремих представників.

Під час цієї зустрічі викладачі кафедри фізичної географії і геології окреслили переваги навчання у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, ознайомили зі спеціальностями нашого університету, можливістю підвищення знань на підготовчих курсах. Школярам розповіли про Всеукраїнську олімпіаду для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал», що проходить базі університету, і переваги вступу після участі в ній.

Викладачі розповіли про можливість і переваги отримання подвійного диплому про вищу освіту, виїзні практики в межах України та закордоном, активне студентське життя і цікаве дозвілля. Старшокласники отримали інформаційні буклети та флаєри, а також позитивне враження від проведеної екскурсії у музеї факультету та його експонатів.

Профорієнтаційна зустріч була інформативна, викликала жвавий інтерес і посприяла подальшій плідній співпраці.

Учні взяли участь в лекції-диспут «Геологічна історія розвитку органічного світу Землі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *