Учні поринули у цікавий світ географічної науки6 лютого 2020 р., відповідно до плану профорієнтаційної роботи кафедри фізичної географії і геології, була проведена екскурсія на природничо-географічному факультеті для учнів Мелітопольського ліцею-інтернату Запорізької обласної ради.

Учні поринули у цікавий світ географічної науки. Завідувач кафедри доц. Прохорова Л.А. розповіла про роль географічних знань у житті кожного свідомого громадянина. Знайомство із світом геології продовжив старший викладач Непша О.В. під час екскурсії у геолого-палеонтологічному музеї природничо-географічного факультету. Змістовна лекція-диспут «Геологічна історія розвитку органічного світу Землі» дуже жваво була сприйнята учнями. Діти цікавились окремими віхами в історії планети Земля, розвитку органічного світу та його окремих представників. Олександр Вікторович познайомив дітей з речовинним складом земної кори нашої планети та мінеральними багатствами Запорізького краю.

Учні подякували викладачам кафедри за змістовну екскурсію. Вчитель географії Кондрашова В.М. зазначила, що зміст та наповнення матеріалу лекції є яскравим доповненням до теоретичних знань учнів, які вони отримують на уроках географії в стінах школи.

Зустріч з учнями була інформативна, викликала жвавий інтерес і посприяла подальшій співпраці. Заплановані подальші екскурсії в геологічний музей та визначена їх тематика.

Інформацію підготувала Гришко С.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *