13 листопада 2018 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась Міжнародна інформаційно-практична конференція «Учителі нового покоління: секрети успіху». Наш університет на конференції представляли декан філологічного факультету, доцент Т.В. Коноваленко й доцент секції з іноземних мов кафедри початкової освіти ННІ СПМО О.А. Гончарова та студентка експериментальної групи філологічного факультету А. Павленко. Конференцію було присвячено особливостям підготовки вчителя нового покоління для нової української школи.

Студентка взяла участь у постерній сесії, де представляла створений на експериментальних заняттях з методики навчання англійської мови постер “Journey from a Learner to a Teacher” (автори – студентки Тетяна Магдалінова й Оксана Падалко). Анастасія продемонструвала інноваційне бачення професійного становлення майбутнього вчителя англійської мови нової української школи. Метафоричне бачення студентством змісту фахової підготовки вчителя викликало жвавий інтерес представників Британської ради та колег з інших ЗВО України.

Кожен викладач вільно та впевнено почувається на заняттях зі своїми студентами. Демоурок на тему “Psychological Factors in Language Learning” зі студентами третього курсу київського вишу став справжнім викликом для доцентів О.А. Гончарової та Т.В. Коноваленко. Наші викладачі провели заняття на високому методичному рівні згідно з основними принципами, задекларованими в пілотній програмі з «Методики навчання англійської мови», співавторами якої вони є. Активна участь наших викладачів і студентів у подібних заходах свідчить, що Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького є флагманом інновацій на освітянській ниві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *